KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13656086
nr 1365 6086
Berit Stenlund
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, "Lön för mödan". Signerad, daterad 2016. Olja på duk, 35x15 cm
Berit Stenlund, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 december 2020
kl 18:13:52
3/12 20:19:06